Logo Domu Kultury we Włoszczowie

Maciej Orlikowski

Ocena 0/5

zajął II miejsce w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIANISTYCZNYM im. TEODORA LESZETYCKIEGO W ŁAŃCUCIE, który odbył się 17 listopada w Łańcucie. Do konkursu zgłosiło się łącznie 58 uczestników.

WIELKIE BRAWA DLA MŁODEGO WŁOSZCZOWIANINA

Maciek rozpoczął naukę w wieku 5 lat w Dom Kultury we Włoszczowie pod okiem instruktora Pana Mieczysława Króla, który od razu dostrzegł talent bardzo młodego chłopca. Zajęcia, które początkowo miały formę zabawy, szybko przerodziły się w pasję do gry na pianinie.

Od września 2022r. Maciej uczęszcza do Zespołu Szkół Muzycznych w Częstochowie do klasy fortepianu prof. Urszuli Ledwoń.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności