Logo Domu Kultury we Włoszczowie

,, Zróbmy dym" spektakl Grupy Teatralnej PROSCENIUM

Ocena 0/5

W piątek 27 października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym spektaklu Grupy Teatralnej Proscenium, którego tematem głównym była ekologia. Przedstawienie pt. “Zróbmy Dym”, w reżyserii Zbigniewa Woldańskiego, autora scenariusza, muzyki i scenografii było nie tylko wzruszające, ale również inspirujące. Na scenie mogliśmy podziwiać; Alicję Jałochę, Alicję Nowak, Kaję Kraszewską, Lenę Frączek, Natalię Stolarczyk, Kornelię Klimas, Sandrę Banaśkiewicz oraz Oliwiera Szwarca. 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt, od aktorów, autora  po całą ekipę z Domu Kultury. Wasza praca i zaangażowanie sprawiły, że wieczór ten był niezapomniany.

Premiera spektaklu odbyła się w Domu Kultury we Włoszczowie, co stanowiło doskonałe miejsce dla tak ważnego wydarzenia kulturalnego. Mamy nadzieję, że “Zróbmy Dym” przyczyni się do większej świadomości ekologicznej w naszej społeczności.

Link: https://www.facebook.com/dkwloszczowa/videos/145099415359103

❤️Wielkie podziękowania za wszystkie datki dla podopiecznej Fundacji Jesteśmy Blisko szczególnie bliskiej Nam Julii❤️

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i nie możemy się doczekać przyszłych przedstawień Grupy Teatralnej Proscenium.  Wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze! ???????? #Ekologia #Teatr #Kultura #Włoszczowa

Galeria zdjęć

DSC00122 DSC00129 DSC00134 DSC00136 DSC00137 DSC00138 DSC00141 DSC00144 DSC00149 DSC00152
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności