Logo Domu Kultury we Włoszczowie

Koncert Zimowy - Kolędy i Pastorałki 1 .02.2026

Ocena 0/5

Koncert Zimowy - Kolędy i Pastorałki w DK Fili Kurzelów.
To był szczególny, ostatni moment, w którym mogliśmy wspólnie z mieszkańcami Kurzelowa zatrzymać się jeszcze na chwilę przy magii Bożego Narodzenia i razem pośpiewać kolędy oraz pastorałki . 
  Na estradzie zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP Kurzelów, budując uroczysty i świąteczny nastrój.
  KGW Kurzelowianki znakomicie wykonały kolędy i pastorałki przy akompaniamencie Krzysztofa Jończyka. 
   Dziecięcy Zespół Wokalny wraz z solistkami wniósł świeżość, naturalność i radość wspólnego śpiewania.
  Całość koncertu poprowadził i skoordynował Michał Dudkiewicz, dbając o spójny przebieg i dobrą atmosferę wydarzenia. Sala wypełniła się do ostatniego miejsca, a publiczność w naturalny sposób zamieniła się w jeden wielki chór. To był koncert od Kurzelowian dla Kurzelowian.

Galeria zdjęć

616A2261 616A2271 616A2273 616A2277 616A2279 616A2282 616A2257 616A2291 616A2323 616A2330 616A2253 616A2349 616A2360 616A2267 616A2356 616A2373 616A2382 616A2408 616A2417 616A2337 616A2295 616A2410 616A2249 616A2250
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności